Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Dla seniorów

17/02/2020

AKCJA EDUKACYJNA PLUSK NIE TYLKO DLA DZIECI

Rozszerzamy działalność Akcji Edukacyjnej Plusk - w lipcu i sierpniu  z możliwości zwiedzania obiektów Aquanet S.A. będą mogli skorzystać najstarsi mieszkańcy Poznania i okolic. Wycieczki skierowane są dla grup zorganizowanych z Domów Kultury, Klubów Seniora, Uniwersytetów III Wieku itp.

Dzięki takim wyjazdom wszyscy seniorzy mogą w sposób naoczny zapoznać się z procesem uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków. Obok tych najważniejszych celów, chcemy również zwrócić uwagę na ogromny wkład technologiczny w proces oczyszczania ścieków, aby móc je zwrócić do środowiska, jak również popularyzujemy wiedzę na temat znaczenia działalności Aquanet dla poprawy środowiska naturalnego. Zależy nam na ukształtowaniu poczucia odpowiedzialności za stan środowiska wodnego w skali lokalnej, jak i globalnej oraz kształtowaniu postawy proekologicznej.

Plan wycieczki (godziny są przybliżone):
9:00 wyjazd spod ustalonego miejsca zbiórki;
9:30 – 10:00 zwiedzanie Ujęcia Wody na Dębinie;
10:10 – 10:40 zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Dolna Wilda;
10:40 – 11:00 przerwa śniadaniowa;
11:30 – 12:15 zwiedzanie Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków;
13:00 powrót do miejsca porannej zbiórki.

Na czas trwania wycieczki Aquanet zapewnia autokar z kierowcą (max. liczba miejsc 32) oraz przewodnika, który oprowadzi wycieczkę po wszystkich wymienionych w planie obiektach. Po zakończonej przygodzie wszyscy uczestnicy otrzymują materiały dydaktyczne, które są doskonałą formą usystematyzowaniem wiedzy.

Rezerwacja terminu wycieczki
W celu zarezerwowania wycieczki prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Iwoną Naglewicz pod nr tel. 61 83 59 024 w godzinach 7:00-8:00, 13:00-14:30 lub mailowo: iwona.naglewicz@aquanet.pl
Wycieczki dla seniorów organizowane są od poniedziałku do piątku, w lipcu i sierpniu. Dwa tygodnie przed planowaną wycieczką Aquanet prosi o kontakt w celu potwierdzenia rezerwacji wycieczki.

Aquanet zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w każdym terminie bez podania przyczyny.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Na obrazie widzimy cztery uśmiechnięte osoby w starszym wieku.