Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Akademia GIS Aquanet

07/09/2017

W lipcu 2014 roku uruchomiono w Spółce Program Akademia GIS Aquanet (AGA), który ma na celu wdrażanie naszych pracowników w tematy związane z GIS oraz wymianę doświadczeń z  podmiotami zewnętrznymi.

W dniu 28.09.2017 w Hotelu Poznańskim w Luboniu k/Poznania odbędzie się konferencja pod tytułem "Zarządzanie informacją o majątku w przedsiębiorstwach wodociągowych - jakość danych. Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni zostali specjaliści i menedżerowie z kilkunastu wiodących firm wodociągowych w Polsce, kadra naukowa, przedstawiciele biznesu i administracji samorządowej. Wyłącznym organizatorem konferencji jest Aquanet SA. 

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń z zakresu zarządzania informacją (w tym GIS) o infrastrukturze sieciowej oraz do rozmowy o problemach, z którymi na co dzień spotykają się specjaliści odpowiedzialni za obieg informacji o majątku w swoich przedsiębiorstwach. Konferencja jest organizowana w ramach programu Akademia GIS Aquanet. Założeniem programu jest wymiana doświadczeń z innymi podmiotami  oraz budowanie wspólnych standardów dotyczących zarządzania informacją o majątku sieciowym. Jest to już druga konferencja z cyklu, który został zainicjowany w roku 2015, wówczas tematem przewodnim spotkania było wykorzystanie GIS w zarządzaniu majątkiem w przedsiębiorstwach wodociągowych.

Osoba do kontaktu w sprawach dot. organizacji konferencji: Daniel Malujda - Specjalista ds. Zarządzania Informacją o Majątku, email: daniel.malujda@aquanet.pl.

 

Agenda konferencji Aquanet

 

Relacja prasowa z konferencji Aquanet w 2015r.

 

   

Patroni medialni konferencji: