Rozpocznij wpisywanie...

Aquanet na maratonie

Podczas tegorocznej edycji maratonu w Poznaniu biegacze pili na trasie kranówkę, rozlewaną ze specjalnych urządzeń zaprojektowanych i zamontowanych przez Aquanet.  Urządzenia zostały umiejscowione na trasie maratonu na każdym z dwunastu punktów żywnościowych. Pobierały one wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, w ciągu kilku sekund mogły napełnić jednocześnie 25 kubeczków.

 

W ten wyjątkowy sposób Aquanet promował picie wody z kranu, która jest nie tylko zdrowa i smaczna ale także dostarcza wielu niezbędnych składników odżywczych dzięki czemu świetnie nadaje się również dla sportowców.

Pobierz ulotkę by dowiedzieć się więcej o kranówce.

 

PKO Poznań Maraton jako pierwszy maraton w Polsce zdecydował się zaproponować biegaczom kranówkę, wpisując się tym samym w światowy trend.

16. PKO Poznań Maratonu wystartował 11 października br. na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Swój udział w biegu zadeklarowało niemal 8,5 tysięcy osób. 

Pod siedzibą Aquanet przy ul. Dolna Wilda 126 ustawiliśmy specjalny punkt dopingowy, na którym przy akompaniamencie zespołu muzycznego kibicowaliśmy maratończykom.

W tegorocznym maratonie pobiegło czterech pracowników Aquanetu: Tomasz Pińkowski, Krzysztof Piechota, Paweł Karolczak, Alina Wachowska.

 

 

Tegorocznej edycji maratonu towarzyszyły targi Poznań Sport Fair na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (9-11.10.br.). Na targach pojawił się również Aquanet ze swoim stosikiem, na którym hostesy w strojach Hanek (bohaterek naszej retro kampanii) częstowały kranówką. Przy stoisko można było ponadto porozmawiać z naszymi specjalistami ds. wody na temat walorów kranówki oraz technik uzdatniania wody.

W sobotę na terenie targów Główny Specjalista ds. Bezpieczeństwa Zdrowotnego Wody Aquanet - p. Grzegorz Podolski wygłosił wykład "Skąd bierze się woda w kranie i dlaczego jest tak ważna w diecie człowieka".

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: