Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

e-Faktura

17/02/2020

Od 18.12.2018 zmienił się adres mailowy dla faktur elektronicznych przesyłanych przez Aquanet S.A. E-faktury są teraz przesyłane z adresu ebok@aquanet.pl (dotychczas e-maile przychodziły z domeny faktura.pl).

Wszystkich nie korzystających do tej pory z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta zachęcamy do zarejestrowania się. Dzięki platformie EBOK, zyskuje się łatwy i wygodny dostęp do swojego konta z rozliczeniami oraz możliwość składania wniosków dotyczących usług świadczonych przez AQUANET S.A. bez wychodzenia z domu. Z jego poziomu można także BEZPŁATNIE dokonywać płatności za faktury bez ponoszenia kosztów prowizji. Przy rejestracji wystarczy podać tylko numer klienta i numer faktury.

Korzyści
Dostępność: zawsze, gdy masz połączenie z Internetem
Terminowość: otrzymujesz zawsze na czas bez obawy o ryzyko niedostarczenia, które występuje przy wysyłce drogą pocztową
Bezpieczeństwo: nie trafi w niepowołane ręce
Ekologia: brak rachunków papierowych a więc mniej ściętych drzew
Wygoda przechowywania: nie zajmuje miejsca, w przeciwieństwie do faktur papierowych przepełniających skrzynki pocztowe a następnie gromadzonych w segregatorach
Dodatkowo - korzystanie z usługi jest bezpłatne

Ważne!
Faktura elektroniczna posiada zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów z 20 grudnia 2012 r. (Dz.U. 2012r., poz 1528) taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej.
E-fakturę należy przechowywać w wersji elektronicznej, a w razie potrzeby w takim formacie dostarczyć do instytucji finansowych.

Po co Ci tyle papierów? Przyłącz się z nami do nurtu eko. Zacznij od korzystania z e-faktury.