Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

05/02/2016 drukuj

Aquanet SA podjął współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, uzyskując tytuł Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Współpraca dotyczy m.in. udziału Aquanetu w targach pracy, organizowanych przez uczelnię oraz prezentacji oferty staży i praktyk realizowanych w Aquanet.

Klub Partnera UEP to platforma, której celem jest zbliżenie nauki z biznesem. To droga specjalistycznej wiedzy, miejsce wymiany unikalnych doświadczeń i opinii oraz sposób na zawarcie wartościowych znajomości. Klub Partnera jest płaszczyzną współpracy, dzięki której powstają inicjatywy uwzględniające zarówno interesy chcących odnosić sukcesy na konkurencyjnych rynkach przedsiębiorców, studentów i absolwentów chcących spełniać rosnące wymagania przyszłych pracodawców, jak i naukowców starających się o zastosowanie swojej bogatej wiedzy w praktyce. Klub Partnera UEP skupia organizacje i firmy z wielu branż.

 

POWRÓT DO LISTY