Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Oferty staży

28/03/2020

AQUANET S.A. jest firmą nastawioną na ambitnych, szukających wyzwań młodych ludzi. To z myślą o Was stworzyliśmy nasz autorski program stażowy - AQUASTAŻ, pozwalający na zdobycie cennego, często pierwszego doświadczenia zawodowego przy współpracy z najlepszymi specjalistami branży wod.-kan.

AQUASTAŻ skierowany jest przede wszystkim do studentów Inżynierii Środowiska, Budownictwa, Automatyki oraz Mechaniki. W ramach stażu zrealizujesz u nas samodzielnie ambitny 3-miesięczny projekt oparty o potrzeby biznesowe Spółki. Choć damy Ci dużo swobody w wykonywaniu zadania, będziesz mógł zawsze liczyć na wsparcie ze strony opiekuna, który będzie sprawował nad Tobą merytoryczną opiekę.

Ukończenie stażu w naszej Spółce, cieszącej się dużą renomą, znacząco wzmocni Twoje CV i ułatwi Ci wejście na rynek pracy. Poza zdobyciem cennego doświadczenia zawodowego oraz możliwością sprawdzenia się w wielu różnorodnych sytuacjach zawodowych, oferujemy Ci również w ramach stażu warsztaty rozwojowe, na których między innymi dowiesz się, jak napisać atrakcyjne CV czy, jak skutecznie przejść przez rozmowę kwalifikacyjną.

Informujemy, że program stażowy AQUASTAŻ nie będzie realizowany w bieżącym roku.