Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Koncert "Muzyka Filmowa" 2018

26/06/2018

Kolejny koncert (czwarty) "Muzyki Filmowej" na Łęgach Dębińskich za nami. To dla naszej firmy wyjątkowe wydarzenie, bowiem Dział Marketingu jest twórcą i wyłącznym organizatorem tego wydarzenia, które wymaga ogromnego wysiłku organizacyjnego, trwającego prawie rok.
Jednak satysfakcja, którą uzyskujemy z efektu naszej pracy jest dla nas największą  nagrodą, a wysoka frekwencja (największa wyniosła ponad 5000 osób!) podczas koncertów pokazuje, że mieszkańcy Poznania oczekują tego typu wydarzeń.

Zapraszając Filharmonię Poznańską do współpracy chcieliśmy stworzyć wydarzenie z klasą. Tegoroczny występ światowej klasy dyrygenta był tego niewątpliwym dowodem.

Pokaz fajerwerków do muzyki granej na żywo wzbudził zachwyt wśród oglądających.

Podczas koncertu zapewniliśmy liczne atrakcje...

Na najmłodszych czekały zabawy, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz możliwość wykonywania baniek samemu, udział w wielkiej grze planszowej, liczne konkurencje sportowe, łowienie rybek, wykonywanie własnych magnesów, a także... stworzenie własnej orkiestry!

Uczestnicy zabaw mieli szansę otrzymać nagrody na udział w konkursach, jak np. śniadaniówki, okulary i materace do pływania, a także balony. W zabawach wzięły udział dzieci już od drugiego roku życia, a najstarsi
mieli nawet 14 lat. Podczas trwania animacji w zabawach wzięło udział ok. 200 dzieci.

W przerwach koncertu konferansjer organizował przeróżne konkursy, w których nagrodą były gadżety Aquanetu i Filharmonii Poznańskiej.

Na spragnionych i złaknionych nie tylko muzyki czekały namioty z przekąskami i nasz nalewak z wodą, którą podawały piękne hostessy Hanki :).

Bardzo ważnym elementem koncertu jest współpraca z Hospicjum Palium. To już trzeci koncert, podczas którego zbieramy pieniądze na potrzebujących.
W tym roku w zbiórce pomagali: Prezes Paweł Chudziński oraz Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. To miły gest, który na pewno pomógł w zebraniu większej sumy pieniędzy na szczytny cel.

Zapraszamy do oglądania małej dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia. Wszystkich, którzy nas jeszcze nie odwiedzili zapraszamy za rok. NIewątpliwie warto :)