Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Oczyszczanie ścieków

28/06/2019

 

Odbieramy i oczyszczamy ścieki w sposób profesjonalny, zgodnie z normami określonymi przez pozwolenia wodno-prawne oraz obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej przepisy ochrony środowiska. Nasze technologie umiejętnie dostosowujemy do wymagań rynkowych. Zależy nam wyłącznie na efektywnym, niezawodnym i bezpiecznym dla środowiska funkcjonowaniu wszystkich obiektów i sieci kanalizacyjnych.

Aquanet obsługuje sześć oczyszczalni ścieków zlokalizowanych w: Poznaniu (Lewobrzeżna Oczyszczalnia Ścieków), Koziegłowach (Centralna Oczyszczalnia Ścieków), Mosinie, Szlachęcinie, Borówcu, Chludowie.

W roku 2018 nasze oczyszczalnie przyjęły i oczyściły 55,3 mln m³ ścieków, poddając je obróbce mechaniczno- biologicznej z usuwaniem biogenów..

 

 

Dopuszczalna jakość ścieków wprowadzanych do urządzeń Aquanet SA

 

 

Jakość ścieków na dopływie i odpływie oraz procent redukcji zanieczyszczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* średnia liczona ze wszystkich edytowanych wyników tj. uwzględniająca spełnienie warunków pozwolenia w zakresie  % redukcji,  jak również temp ścieków poniżej 12oC