Rozpocznij wpisywanie...

Ustawienia i linki zewnętrzne

Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie otwiera się w nowej karcie

Wciśnij CTRL i "+", aby powiększyć widok lub CTRL i "-", aby zwiększyć.
W celu przywrócenia rzeczywistej wielkości wciśnij CTRL i "0".

Pij wodę z kranu

25/05/2018

"Zdrowy związek" – kampania promująca picie wody z kranu

Czy zdrowy związek musi nam się kojarzyć jednowymiarowo z relacją międzyludzką? My pokazujemy, że nie… W 2017 roku rozpoczęliśmy kampanię pod nazwą „ Zdrowy związek. Ty i woda z kranu”.  Projekt od początku miał na celu podkreślenie więzi łączącej człowieka z wodą, a przede wszystkim promocję picia „kranówki”. Chcemy, by ludzie korzystali z wody, która w porównania z butelkowaną jest stosunkowo tania, a przy tym smaczna i zdrowa. 

Dlatego pojawiamy się na rożnych nośnikach wielkoformatowych: frontlightach, cityscrollach i citylightach. Tam zobaczycie zdjęcia naszych kolegów z pracy, naturszczyków bez doświadczenia, którzy wzięli udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Jak to wyszło? Sami oceńcie.

 

Rok 2018 to czas kontynuacji naszych działań.

W WTK i na WTK PLAY wyemitujemy dwa spoty reklamowe. Każdy, kto ma ochotę za darmo skosztować świeżej wody z kranu, znajdzie nas również na wielu imprezach masowych, których jesteśmy organizatorem lub sponsorem i gdzie dostarczamy nasza kranówkę.

Już w czerwcu na terenie poznańskich uczelni planujemy specjalną akcję, podczas której będziemy rozdawać bidony, które mamy nadzieję zachęcą wszystkich do picia wody z kranu.

Całość działań uzupełniamy aktywnością internetową. Na naszym profilu na Facebooku regularnie pojawiają się posty promujące ideę picia wody z kranu. Zorganizowaliśmy konkurs dla osób, które lubią zabawę w poszukiwanie. Na tych, którzy znajdą nasze billboardy, citylighty lub zobaczą nas na tyłach autobusów czekają atrakcyjne gadżety. To jednak nie koniec niespodzianek… Obserwujcie nas na fb, a być może niebawem nie tylko tam.