Rozpocznij wpisywanie...

Praca w AQUANET SA

 

AQUANET SA to ludzie, a ludzie to kapitał firmy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pozyskiwać, rozwijać i utrzymywać fachową kadrę. Jako Przyjazny Pracodawca (tytuł uzyskany w rankingu Złote Firmy Wielkopolski w 2007 roku) oferujemy naszym pracownikom rozwój zawodowy, stabilizację zatrudnienia, prywatną opiekę zdrowotną oraz dofinansowanie zajęć sportowych i imprez kulturalnych.

Jeśli jesteś:

 1. zainteresowany rozwojem zawodowym w jednej z czołowych firm branży wodno - kanalizacyjnej w Polsce;
 2. chcesz mieć styczność z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków;
 3. chętny, aby dołączyć do zespołu wykwalifikowanych specjalistów;

wyślij swoje dokumenty aplikacyjne:

 1. klikając na interesujące Cię ogłoszenie, a następnie na przycisk "Aplikuj", przekierowujący do aplikacji rekrutacyjnej.

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

 1. zapoznanie się z treścią obowiązku informacyjnego
 2. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
 3. przesłanie dokumentów aplikacyjnych
 4. selekcja otrzymanych dokumentów
 5. zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną
 6. udział w rozmowie kwalifikacyjnej
 7. wybór kandydata spełniającego wymogi stanowiskowe

Obowiązek informacyjny:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AQUANET SA ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@aquanet.pl
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody i przetwarzane będą przez okres wyrażonej przez Panią/Pana zgody, lecz nie dłużej niż rok.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone dostawcom systemów i usług IT, firmom konsultingowym i doradczym, firmom zajmującym się niszczeniem dokumentacji oraz firmom wspierającym proces rekrutacji, z którymi współpracuje Administrator i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu - Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
tel. 061 8359 301, 061 8359 302